KONTAKT

S dotazy a nejasnostmi  pište na skolkamispule@gmail.com

A taky můžete mrknout na náš veřejný mišpulí facebook

Adresa školky je:
Travní 521, Brno
Nový Lískovec
634 00

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:
Mišpule, z. s.
Nový Lískovec č. ev. 521
6340
IČO: 06475035

 

Jak se k nám dostanete?

MHD:

  • Varianta A: do kopce
    Vystupte na zastávce Koniklecová  (linky č. 26, 50, 52, 37). Ze zastávky se dejte šikmo do svahu po betonovém chodníku po ulici Travní. Projděte kolem červeného plotu ohraničujícího rezervaci Kamenný vrch. Až se cesta narovná, cca po třech minutách chůze dojdete k brance zahrady našeho klubu. Místo je označené dřevěnou cedulí s černým nápisem Mišpule. Ze zastávky ke klubu je to asi 15 minut do kopce.
  • Varianta B: po rovině
    Vystupte na zastávce Myslivna (linka č. 68) a před parkovištěm u hotelu se vydejte po asfaltové cestě do lesa. Po deseti minutách pěšmo po této cestě uvidíte červený plot ohraničující rezervaci Kamenný vrch a v něm vchod. Vstupte do rezervace, projděte kolem boroviček po pravé ruce a rovně před vámi je po pár metrech zase východ. Vystupte z rezervace na asfaltovou cestu ulice Travní a za tři minuty chůze stanete před brankou do školkové zahrady. Místo je označené dřevěnou cedulí s černým nápisem Mišpule. Ze zastávky ke klubu je to asi 15 minut chůze po rovině.

autem:

Z důvodů nedostatečných parkovacích kapacit a zákazu vjezdu do zahrádkářské zóny není možné parkovat auto přímo u školky. Proto prosím využijte parkovací místo v blízkosti křižovatky ulice Travní a Nad Pisárkami. Pokud se do školky chystáte i s dítětem, můžete mu vzít nějaké přibližovadlo (odrážedlo, kolo, apod.). Asfaltová cesta vedoucí od parkoviště ke školce je pro takové popojíždění jako stvořená. Naše školkové děti si tak zpestřují cestu každý den.